abstract bg

Під програмним забезпеченням розуміється мікропрограма, прошивка для мікропроцесора або спеціальна сервісна програма, в якій будуть реалізовані функції необхідні замовнику і забезпечують коректну роботу електроніки. Робота з розробки програмного продукту починається зі складання і узгодження технічного завдання. Від даного документа на 90% залежить кінцевий результат, тому так важливо відповідально підійти до його створення Потім наші фахівці приступають безпосередньо до створення продукту.

Залежно від поставлених перед ними завдань вони можуть використовувати такі мови програмування:

  • для сервісних програм: C# (Visual Studio), C++ (QT), Delphi.
  • для мікроконтролерів: Keil, ImageCraft, AVR Studio.

Завершальний етап - це налагодження і тестування програмного забезпечення. Працівники компанії Мерал виявлять більшість багів і усунуть їх.


Наше програмне забезпечення:

  • максимально спростить обслуговування та експлуатацію пристроїв;
  • знизить відсоток відмов обладнання;
  • володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
  • забезпечити коректну роботу електроніки.
software-development

Послуга з розробки програмного забезпечення користується величезною популярністю в рамках комплексної послуги по розробці електронних виробів "під ключ" або як окремий сервіс. Наші основні клієнти - підприємці, промислові підприємства, вчені, і стартаперів. Загалом, все люди, у яких є чудові ідеї і напрацювання в сфері електроніки, але немає часу або ресурсів втілити все це в життя. А з нами - немає нічого неможливого. Навіть найсміливіший проект в руках працівників Мерал стане дійсністю. І для цього Вам треба лише зв'язатися з нами і активно взяти участь у створенні правильного, зрозумілого для розробника технічного завдання. А далі справа за нами!

consult bg

Зв'яжіться з нами

Для початку роботи давайте обговоримо ваш проект. Розкажіть про нього, вкажіть контакти, і ми зв'яжемося, щоб провести Вам безкоштовну консультацію

meral development device
estimate
Оцінка і прорахунок проекту

Якщо ви хочете розуміти скільки буде коштувати розробка потрібного вам пристрою, скільки це займе часу, на якому етапі буде отриманий той чи інший результат - ви можете замовити у нас оцінку вашого проекту. В результаті ви отримаєте відповіді на всі перераховані вище питання, а також технічне завдання. Докладніше

Вартість послуги: 17 000 грн. Термін робіт: 10-15 робочих днів.

estimate bg
estimate tablet