abstract bg

Основні етапи розробки проекту промдизайна

Фахівці нашої компанії створять ергономічну конструкцію корпусу, оригінальний зовнішній вигляд, підберуть матеріали і складуть технічну документацію для запуску в серію нового електронного вироби. Ми пропонуємо повний цикл промислового дизайну і супроводжуємо замовника на всіх етапах проекту.

Основні етапи роботи

Розробка проекту промислового дизайну для певного електронного вироби складається з декількох етапів:

  • проведення аналізу існуючих аналогів;
  • генерації ідей на основі отриманої інформації і вироблення концептуального рішення;
  • створення на основі оригінальної концепції конструкції і дизайну корпусу;
  • вибору матеріалів, з яких буде виготовлятися корпус;
  • виготовлення прототипів і досвідченого зразка в декількох варіантах;
  • підготовки до серійного виробництва на основі складеної технічної документації.
service-device
abstract bg 2

Дизайнери працюють спільно з конструкторами, проектувальниками і технологами вже на етапі передпроектних досліджень, завдяки чому вдається врахувати технологічні особливості вироби і оцінити його приблизну собівартість. Найважливішим, складним і тривалим етапом промдизайна електронного устаткування вважається робота над концепцією корпусу, що включає в себе аналіз технічних досягнень вітчизняних і зарубіжних виробників аналогічної продукції і розробку на його основі ескізного пропозиції замовнику. Фахівці повинні вивчити особливості конструкцій, підібрати матеріали, окреслити сфери застосування аналогічних виробів, дати оцінку раціональності їх використання, визначити вимоги до майбутнього устрою щодо його економічності, ергономічності і функціональності.

Після цього починається складання спільно з замовником технічного завдання, в якому детально описуються експлуатаційні, технічні і естетичні характеристики пристрою. При створенні концепції роблять кілька варіантів корпусу, з яких замовник вибирає найоптимальніший для себе. Клієнт отримує тривимірні моделі і візуалізацію з накладенням текстур, які дозволяють йому побачити, як буде виглядати майбутній корпус і зробити правильний вибір. Після затвердження концепції замовником починається розробка її конструкції на основі обраного варіанту. На цьому етапі фахівці враховують можливості сучасних виробництв, технології складання і види матеріалів.

Переваги наших послуг

Ми можемо виконати повний цикл робіт, коли потрібно створити пристрій способами нуля, або доопрацювати готову концепцію клієнта. Наша компанія пропонує замовнику зрозумілий і чіткий план роботи, ми обговорюємо з клієнтом кожен етап проекту, враховуючи всі його побажання. Наші фахівці після проведення попереднього передпроектного дослідження мають об'єктивну інформацію щодо майбутнього устрою, розуміють, для якої цільової аудиторії воно призначене, розбираються в функціоналі існуючих аналогів і собівартості нового пристрою. Розробкою концепції займається відразу кілька висококваліфікованих фахівців, що дозволяє давати нам максимально наближені до об'єктивних оцінки при виборі тієї чи іншої концепції майбутнього корпусу.

consult bg

Зв'яжіться з нами

Для початку роботи давайте обговоримо ваш проект. Розкажіть про нього, вкажіть контакти, і ми зв'яжемося, щоб провести Вам безкоштовну консультацію

meral development device
estimate
Оцінка і прорахунок проекту

Якщо ви хочете розуміти скільки буде коштувати розробка потрібного вам пристрою, скільки це займе часу, на якому етапі буде отриманий той чи інший результат - ви можете замовити у нас оцінку вашого проекту. В результаті ви отримаєте відповіді на всі перераховані вище питання, а також технічне завдання. Докладніше

Вартість послуги: 17 000 грн. Термін робіт: 10-15 робочих днів.

estimate bg
estimate tablet