abstract bg

Розробка електронних пристроїв на замовлення

Багато компаній в процесі роботи стикаються з тим, що існуючі прилади не відповідають їх вимогам, або ж потрібний прилад створив конкурент. У цьому випадку оптимальним рішенням буде створення власного приладу з потрібними характеристиками і функціями. Щоб результат відповідав очікуванням і радував своєю надійністю, розробкою повинні займатися досвідчені фахівці відповідного профілю, найняти яких не завжди є можливість. У таких ситуаціях на допомогу приходить компанія Мерал. У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи в сфері електроніки. У них в наявності є все необхідне обладнання, програмні продукти для проектування електронних пристроїв і їх виробництва.

service-device

Як проходить розробка приладу

Створення приладу це складний, трудомісткий процес, який багато в чому залежить від вимог та цілей, поставлених перед експертами Мерал. Наскільки важливий дизайн готового виробу? Чи потрібно проводити дослідження з метою максимального здешевлення собівартості пристрою? Кожен проект індивідуальний, але ми постаралися виділити основні етапи розробки, щоб у вас склалося повне розуміння того, як ми втілюємо в життя проекти наших клієнтів.

 • step-img

  Аналіз даних

  Перший етап співпраці - ознайомлювальний. Ми спілкуємося з замовником, дізнаємося, яку електроніку потрібно створити, проводимо первинний аналіз вимог, наданих матеріалів (документації, техніки та ін.). По завершенню даного етапу підписується договір, офіційно закріплює співпрацю і його умови.

 • step-img

  Складання ТЗ

  Написання технічного завдання є одним з найважливіших етапів, оскільки саме в ТЗ прописуються всі вимоги до майбутнього виробу, бажані характеристики, можливі шляхи реалізації і т.д. Говорячи простими словами, сторони детально розписують, що і в які терміни має бути зроблено, який повинен бути результат. Щоб техзавдання було працюючим для обох сторін документом, а не просто начерком цілей і завдань, його складають кваліфіковані технічні фахівці.

 • step-img

  Проектування

  Після складання ТЗ ми приступаємо до розробки технічної документації (створення майбутнього приладу на папері, в теорії), що в свою чергу включає в себе такі стадії:

  • знаходження шляхів вирішення поставлених завдань;

  • пошук або створення необхідного для роботи пристрою програмного забезпечення;

  • підбір необхідних компонентів;

  • розробка електронних схем і плат.

 • step-img

  Прототипування і тестування

  Коли все теоретичні етапи завершені, настає час втілити задумане на папері в життя - зібрати прототип вироби. Після складання прилад тестується на предмет неврахованих елементів, стабільності роботи. Якщо в процесі тестування були виявлені неполадки - ми займаємося їх усуненням.

 • step-img

  Передача замовнику готового виробу

  Як підсумок всього процесу проектування приладу, ми передаємо замовнику всю створену за проектом технічну документацію і працюючий прототип.

Якщо замовник приймає рішення запустити отримане пристрій у виробництво, ми можемо взяти на себе всі менеджерські обов'язки - контроль, спілкування, зведення даних від різних заводів. Також у нас є заводи-партнери, з якими ми можемо співпрацювати від вашого імені на більш вигідних умовах.

Залишилися питання? Хочете уточнити нюанси співпраці? Звертайтеся, ми обговоримо їх у будь-який зручний для вас час.

consult bg

Зв'яжіться з нами

Для початку роботи давайте обговоримо ваш проект. Розкажіть про нього, вкажіть контакти, і ми зв'яжемося, щоб провести Вам безкоштовну консультацію

meral development device
estimate
Оцінка і прорахунок проекту

Якщо ви хочете розуміти скільки буде коштувати розробка потрібного вам пристрою, скільки це займе часу, на якому етапі буде отриманий той чи інший результат - ви можете замовити у нас оцінку вашого проекту. В результаті ви отримаєте відповіді на всі перераховані вище питання, а також технічне завдання. Докладніше

Вартість послуги: 17 000 грн. Термін робіт: 10-15 робочих днів.

estimate bg
estimate tablet